O nas

MOTO-PAT

Kilka słów o mnie

MOTO-PAT to kompleksowy serwis motocyklowy, to firma z pasją do motocykli. Ponieważ sam jestem motocyklistą pasjonatem, każdy motocykl, który trafia w moje ręce jest traktowany z najwyższą dbałością o szczegóły – nawet o te, których nikt nie widzi.
Gdy buduję/naprawiam motocykl, każdy element jest przemyślany, musi spełniać swoją rolę w 100%, perfekcyjnie wyglądać i pozwalać na ergonomiczny serwis motocykla.
Kiedy w czasie napraw/ renowacji przywracam do życia motocykl, każda jedna część i wszystkie razem są sprawdzane pod względem dalszej przydatności i prawidłowego funkcjonowania, naprawiane, odświeżane lub wymieniane na nowe wg. indywidualnych wskazań Klienta.

„MOTO- PAT” kompleksowy serwis motocykli to nie jest zwykły warsztat, gdzie klient ma kontakt ze mną czyli mechanikiem tylko wtedy, gdy oddaje motocykl i płaci za usługę.
Mój warsztat, to początek większego projektu, mającego na celu stworzenie świetnego miejsca dla każdego motocyklisty - ale nie chcąc zapeszyć - tutaj na szczegóły musicie zaczekać.
Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług, porad, konsultacji czy też odwiedzin celem napicia się kawy :)


01.Kontakt!

Jeśli masz problem z motocyklem, lub chcesz zakupić lub zbudować nowy to po pierwsze zadzwoń!


02.Wizja

Wspólnie usiądziemy i pochwylimy się nad twoim pomysłem! Razem możemy zrobić dosłownie wszystko.


03.Wykonanie Usługi

Zadzwoniłeś do mnie, wspólnie ustaliliśmy plan działania - teraz moja kolej abym zrealizował twóje marzenie.

Assistance

Problem z motocyklem?

Assistance na terenie miast: Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Kamienna Góra

601 627 420